Dostępność
FB

Ważne informacje o oddawaniu krwi

Szanowni Krwiodawcy,

W ostatnich tygodniach po raz kolejny udowodniliście, że zawsze możemy na Was liczyć. Dzięki wzorowej aktywności w ofiarowaniu krwi i jej składników, zapasy krwi i jej składników są zabezpieczone.

Dziękując za dotychczasową ofiarność i zapraszając do kolejnego oddania krwi Szanowni  Krwiodawcy prosimy abyście, planując wizytę w centrum krwiodawstwa, wcześniej telefonicznie  skontaktowali się w celu umówienia wizyty  77 44 13 803, dzięki czemu będzie możliwość przeprowadzenia krótkiej weryfikacji Państwa zdrowia.

W związku istniejącą sytuacją epidemiologiczną prosimy, abyście przed wyjście z domu do Centrum Krwiodawstwa, zmierzyli swoją temperaturę ciała. W Centrum Krwiodawstwa stosowane są wzmożone działania dezynfekcyjne oraz ochrony osobistej, dodatkowo wypełniana jest ankieta przed wejściem do Centrum a to wszystko w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo.

Zachęcamy również do systematycznego sprawdzania strony internetowej www.rckik-opole.com.pl w celu sprawdzenia aktualnych  zapasów krwi w naszym regionie.

Dbajcie o zdrowie – Wasze i Waszych najbliższych. Unikajcie kontaktu z osobami zakażonymi wirusem lub objętymi kwarantanną. Będziemy informować, kiedy ponownie potrzebna będzie Wasza nadzwyczajna aktywność.

Stosujcie się do zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego.

DZIĘKUJEMY! 

Stan krwi na dzień: 09.08.2020

Legenda:

A RhD plus średni stan
B RhD plus średni stan
AB RhD plus średni stan
0 RhD plus średni stan
A RhD minus średni stan
B RhD minus średni stan
AB RhD minus średni stan
0 RhD minus średni stan
   stan niski
   stan średni
   stan optymalny
   stan wysoki

Galeria Zdjęć

Program polityki zdrowotnej "Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2015-2020" finansowany przez ministra zdrowia.